Penzión BAĎO ***

Aktuality

Dobíjanie elektromobilov priamo na parkovisku penziónu

Vodiči elektromobilov si zvyčajne vyberajú ubytovanie  podľa dostupnosti nabíjacej infraštruktúry a vozidlo si nabijú počas prenocovania.

S nabíjačkou pri Vašom zariadení nezískate len prémiových zákazníkov a ich odporúčania. Získate konkurenčnú výhodu – elektromobilita je eko, je symbolom zdravého a moderného životného štýlu a tým oslovuje nielen vodičov elektrických vozidiel. Naše zariadenie ponúka nabíjanie elektromobilov.

Nabíjačky a príslušenstvo

Zvýšte rýchlosť nabíjania vo svojej garáži a vyrazte na cesty vždy s plnou baterkou. Naše nabíjačky pre domáce použitie Vám umožnia nabiť automobil rýchlejšie a bezpečnejšie ako z bežnej zásuvky. Voľne stojaca nabíjačka či wallbox pre použitie v interiéri či vonku – u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre bezproblémové domáce nabíjanie. Nabíjanie elektromobilov Vám poskytne nadštandardný a príjemné prežitie dovolenky u nás.

Parkovanie znamená dobíjanie

Mnoho vodičov elektromobilov si dobíja autá doma pomocou vlastnej nabíjacej stanice. To má veľa výhod, pretože nabíjanie doma je najpohodlnejšia, najhospodárnejšia a najbezpečnejšia forma nabíjania elektrického vozidla. Nabíjanie pomocou wallboxu je až 10-krát rýchlejšie ako bežná domáca zásuvka a nabíjanie sa zastaví automaticky, keď je batéria plná. Wallbox je zároveň najbezpečnejším a najopatrnejším riešením batérie vozidla.