Penzión Vysoké Tatry poskytuje kvalitné služby v spojení s krásnou panorámou okolia. Ubytovanie Stará Lesná láka návštevníkov po celý rok, ako sa presvedčíte na stránke UbytovanieNaSlovensku. Vyskúšať možno tiež ubytovanie Kežmarok v historickom centre mesta plného pamiatok.

Penzión BADO*** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Stará Lesná, v blízkosti lyžiarskeho centra Tatranská Lomnica.

Poloha penziónu je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň.

Penzión BADO *** je svojou polohou a výhodnými cenami vhodný pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy, pobyty seniorov, vzdelávanie a pracovné stretnutia.

Celoročne ponúkame výhodné akciové pobytové balíčky. Pre rodiny s deťmi sme pripravili cenovo výhodný pobyt s cenou pre dieťa do 3,9 rokov ZADARMO.

Príďte si oddýchnuť do Vysokých Tatier – pripravili sme pre Vás výhodný pobyt “Relax v Tatrách”, výhody ktorého môžete využívať už pri pobyte nad 2 noci. Viac o hotelových akciách sa dočítate na podstránke “Akciové pobyty”.

Firmám ponúkame možnosť usporiadať v priestoroch hotela rôzne firemné akcie, školenia za výhodné ceny. Priestory penziónu sú Vám samozrejme k dispozícii aj na rôzne spoločenské a rodinné podujatia.