Zájazdy pre seniorov

Zájazdy pre seniorov

Vitajte v našom penzióne, kde sa príroda spája s pohodlím a starostlivosťou o vašich najmilších. Naša zájazdy pre seniorov sú zamerané na poskytnutie oddychu, relaxu a zážitkov v nádhernom prostredí Vysokých Tatier.

Čarovná príroda a čerstvý vzduch vo Vysokých Tatrách

Pobyt v našom penzióne vám ponúka jedinečnú príležitosť zažiť krásu a pokoj Vysokých Tatier. Nádherné scenérie okolitej prírody vás očaria v každom ročnom období. Prechádzky po horských chodníkoch, výlety k malebným plesám a výhľady na majestátne vrcholy – to všetko na vás len čaká. Viac o okolí nájdete tu.

Čerstvý horský vzduch je blahodárny pre vaše zdravie, podporuje regeneráciu a dodáva vitalitu. Prechádzky po okolí sú ideálnym spôsobom, ako si vychutnať ticho a krásu prírody. Husté lesy, čisté potoky a tiché zákutia obklopujú náš penzión, kde môžete načerpať energiu a užiť si dokonalý relax. Viac o penzióne sa dočítate tu.

Priestranné a komfortné ubytovanie

Naše priestranné a svetlé izby obsahujú všetko, čo potrebujete pre komfortný pobyt. Myslíme na vaše pohodlie, preto sme do nich pridali moderné kúpeľne. Okrem toho ponúkame aj bezbariérový prístup pre hostí so zníženou pohyblivosťou. Viac informácií o našom ubytovaní nájdete tu.

Tradičná kuchyňa

V našej reštaurácii vám pripravíme jedlá, ktoré spájajú tradičné slovenské recepty s moderným prístupom k stravovaniu. Dbáme na zdravé a vyvážené menu, pričom berieme ohľad na špecifické diétne požiadavky našich hostí. Naša kuchyňa používa čerstvé a kvalitné suroviny od lokálnych dodávateľov. Okrem toho máme príjemnú spoločenskú miestnosť, kde si môžete vytvoriť zábavné spomienky s rodinou a priateľmi.

Zájazdy pre seniorov zahŕňajú relax aj wellness

Po dni strávenom na čerstvom vzduchu vás pozývame do nášho wellness centra. Užite si sauny a relaxačné kúpele, ktoré sú ideálne na regeneráciu a uvoľnenie. Pre tých, ktorí preferujú aktívny oddych, ponúkame rôzne cvičebné programy prispôsobené pre seniorov.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Ak vás zaujala naša ponuka dôchodcovských zájazdov, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie o dostupných termínoch, cenách a špeciálnych ponukách. Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle +421 903 714 695, emailom na info@penzionbado.sk alebo prostredníctvom online formulára na našej webovej stránke. Náš priateľský personál vám rád pomôže naplánovať váš pobyt a odpovie na všetky vaše otázky. Urobte si rezerváciu už dnes a zažite nezabudnuteľný pobyt v našom penzióne v Tatrách. Tešíme sa na vašu návštevu!