Škola v prírode

Školy v prírode
Škola v prírode je svet zábavy a objavovania, kde sa učenie stáva dobrodružstvom! Náš penzión je miestom, kde sa snúbi pohodlie s nezabudnuteľnými dobrodružstvami. A čo je ešte lepšie? Okolo nás sa rozprestiera množstvo úžasných miest, ktoré len čakajú na vaše objavovanie!

Raj pre najmenších

V našom útulnom detskom kútiku ponúkame viac než len miesto pre zábavu a tvorivosť. Vďaka našej starostlivosti tu deti nájdu bezpečné a stimulujúce prostredie, ktoré im umožňuje objavovať, učiť sa a budovať nové priateľstvá. Každý deň tu zažívajú zábavu, vzdelávanie a dobrodružstvo, ktoré posilňujú nielen telo, ale aj myseľ a dušu našich malých návštevníkov. U nás sa deti cítia ako doma a majú priestor na rozvoj svojej kreativity a sebavyjadrenia.

Krásna príroda

Deti majú možnosť objaviť nové rastliny, zvieratká a skryté poklady. Môžu pozorovať, ako sa otvárajú kvety pod rannými lúčmi slnka, sledovať húsenice, ako sa premenia na krásne motýle, a hľadať poklady, ktoré sa skrývajú pod každým kameňom a v každom kúte prírody. Skákanie po balvanoch, tancovanie s motýľmi a útek do hustých kríkov – možnosti sú nekonečné!

Spoznajte tajomstvá Tatier

Priamo z nášho penziónu sa môžete vydať na nezabudnuteľné dobrodružstvá v srdci Tatier. Deti si užijú fascinujúce pohľady na majestátny Lomnický Štít, tajomný Kežmarský hrad a Štrbské Pleso, kde sa vlní hladina ako v rozprávke! Ale to nie je všetko! Nechajte deti spoznať tajomstvá stromov a cítiť sa ako skutoční pralesní bojovníci na Chodníku korunami stromov. Toto všetko a ešte viac vás čaká priamo u nás! Viac miest v našom okolí nájdete tu.

Naše ubytovanie

V našom penzióne nájdete útulné a pohodlné ubytovanie, ktoré vám poskytne dokonalý oddych po dni strávenom v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Naše izby sú navrhnuté s ohľadom na váš komfort a pohodlie. Priestranné a svetlé izby sú vybavené nábytkom a všetkými potrebnými zariadeniami, aby ste sa cítili ako doma. Viac o izbách sa dočítate tu.

Strava a zábava

Hľadáte gastronomický zážitok, ktorý spája tradíciu s moderným prístupom k stravovaniu? Potom ste na správnom mieste! Naša reštaurácia vám ponúka jedlá inšpirované receptami našich predkov, pripravené z čerstvých a kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov. Dbáme na zdravé a vyvážené menu, pričom berieme ohľad na špecifické požiadavky detí i dospelých. Okrem toho ponúkame príjemné spoločenské prostredie s útulnou miestnosťou, kde si môžete vychutnať kávu s priateľmi, zahrať si spoločenské hry alebo si jednoducho oddýchnuť a relaxovať.

Kontaktujte nás pre viac informácií

Kontaktujte nás pre viac informácií o možnostiach organizovania školy v prírode u nás. Radi vám poskytneme podrobnosti o dostupných termínoch, cenách a programe na +421 903 714 695, info@penzionbado.sk alebo cez kontaktný formulár. Urobte si rezerváciu ešte dnes a zabezpečte svojim žiakom dobrodružstvo plné vzdelania a zábavy v krásnej tatranskej prírode.