Penzión BAĎO ***

Akcie

Darčekové poukazy: v akej forme darovať pobyty, služby či zážitky?

Akýkoľvek pobyt či zážitok v našom ubytovacom zariadení penzión BAĎO*** je ideálny na darovanie. Nájdete u nás super tipy na darček pre rodinu, kamarátov i kolegov. Darčekové poukazy z našej ponuky môžete darovať svojpomocne vytlačením doma, alebo nechať balenie a doručenie na nás 🙂.

Darčekové poukazy na vytlačenie doma

Informujte sa o vašom možnom zakúpení krásneho a jedinečného darčekového balenia pre vašich najbližších či známych. Po zakúpení darčekového poukazu, Vám alebo darovanej osobe v danej výške ponúkneme služby vopred dohodnutý termín.

Poukazy budú dostupné v hodnote

 • 200 eur
 • 300 eur
 • 400 eur

Ako premeniť pobyt na darčekový poukaz

Náš darčekový poukaz má formu A4, zložený darčekový poukaz má kompaktné rozmery a zmestí sa do každej schránky. Je nutné mať daný poukaz pri nástupe na ubytovanie tak, aby bolo preukázateľné zakúpenie daného poukazu.

Ako si objednám poukaz v darčekovom balení?

 1. Napíšte nám na info@penzionbado.sk, v predmete uveďte “Darčekový poukaz” a odošlite.
 2. Do e-mailu vám prídu inštrukcie ohľadom úhrady darčekového poukazu a následne po úhrade vám zašleme darčekovú poukážku.
 3. Za darčekové balenie zaplatíte 1,90 € a obyčajné doručenie je zadarmo. Doporučené doručenie s možnosťou sledovania zásielky stojí 1,55 €.

Dobré vedieť:

 • Darčekové balenie je dostupné len pre služby a nie konzumáciu nápojov či jedál.
 • Darčekové balenie nie je možné neskôr doobjednať. Tak naň počas objednávky nezabudnite.

Výhody darčekového balenia poukazu

 • Môžete pridať aj osobné venovanie.
 • S darovaním poukazu v našom darčekovom balení získa obdarovaný aj poukaz v digitálnej podobe – vďaka 8-miestnemu kódu si tento môžete uplatniť na recepcii. Takto budú všetky notifikácie či pripomienky termínov využitia chodiť obdarovanému a nie darcovi.
 • Ďalšou užitočnou funkciou je možnosť vytvoriť si vlastnú rezerváciu pobytu či dovolenky priamo na telefónnom čísle +421 903 714 695 či e-mailom.

Aj tieto Vianoce vás zachránia ponuky s dlhou platnosťou

Darujte pod stromček darčekový poukaz s dlhou platnosťou a termín využitia si vyberie obdarovaný v nasledujúcom roku podľa seba. Prečo je to rozumná voľba? Pretože vy nakúpite za tohtoročné ceny a obdarovaný získa dostatok času na rozmyslenie a nájdenie si dátumu, kedy svoj darček využije.