Užijte si dovolenou v rodinném prostředí 3* penziónu BADO uprostřed Vysokých Tater. Těšit se můžete na vstup do sauny, nového dětského kútika. Dítě do 5,9 let má pobyt s vámi zdarma.

Zrekonstruovaný penzión s parádním výhledem

penzion BADO*** se nachází v příjemném horském prostředí Tater s okouzlujícím panoramatickým výhledem na Lomnický štít a další štíty této nádherné části Slovenska. V penziónu panuje rodinná atmosféra, takže se zde budete cítit jako doma.

Pokoje penziónu jsou moderně vybaveny a každý z nich má TV a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). V penziónu si můžete zkrátit volnou chvíli u stolního tenisu nebo za poplatek 0,50 € u stolního fotbálku a air hockey.


Zákazníci penziónu si nemohou vynachválit nádherný výhled z oken penziónu přímo na Tatry. Kladně hodnotí také milý personál a velmi chutné jídlo.


Odpočinek v penzióne wellness

Wellness centrum v penzióne vám nabízí možnosť, jak relaxovat. Fínska sauna váš čeka ve vnitřní části.

Saunu rozhodně oceníte po výletu po vysokohorských magistrálách.


V penzión myslí i na děti, které se můžou vyřádit u různých her, které si mohou zahrát spolu i s rodiči.

Dodatečné info

Děti:

 • Jedno dítě do 3,9 let zdarma včetně polopenze, bez nároku na lůžko.

 • Děti do 14,9 let 10 €/noc včetně přistýlky, polopenze .

 • Děti od 15 let 15 €/noc včetně lůžka, polopenze .

Příplatky:

 • Místní poplatek 0,50 €/osoba/noc.

Další info:

 • Kupón nelze využít v termínu 22.1.-19.4.2019.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzińu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penziónuzávazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen

 • Penziónnení bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou nie je možná

Aktívna dovolenka vo Vysokých Tatrách

 

Personál penziónu vám vždy rád ochotne poradí pri plánovaní túr a výletov. Môže vám tiež zabezpečiť dopravu. Možností, kam sa v okolí vydať je naozaj mnoho. Pokiaľ ste milovníkmi športu a radi si užívate aktívnu dovolenku, navštívte tenisové kurty alebo golfové ihrisko vo Veľkej Lomnci (6 km od penziónu).

 

Pre vodné dobrodružstvá navštívte jeden z blízkych aquaparkov – AquaCity Poprad (11 km), Vrbov (12 km) alebo Spa Vyšné Ružbachy (37 km). Okolie penziónu je tiež pretkané trasami pre pešie, cyklistické i vysokohorské túry.

 

 

Cena akciového pobytu pri 3, 4 dňoch

 

 

Cena je platná len pre termín 22.1. – 19.4.2019 a podľa stavu obsaditeľnosti.

 

 

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

 

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

 

Tipy, čo robiť v okolí

 

 

 

Tricklandia

 

Tricklandia (4 km)

 

Atrakcie pre deti

 

Tricklandia vás vezme do nového sveta, sveta plného úžasu, ktorý vás bude fascinovať ešte dlho potom, ako z Tricklandie vyjdete von.

 

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Ide o hru medzi umelcom a návštevníkom.

 

Web miesta

 

 

 

Lomnický štít

 

Lomnický štít (7 km)

 

Hora/Pohorie

 

Lomnický štít taktiež jeden z najznámejších štítov Tatier. Dávnejšie bol dlho považovaný za najvyšší štít Vysokých Tatier. V súčasnosti je považovaný za tretí najvyššívrchTatier.

 

 

 

Belianska jaskyňa

 

Belianska jaskyňa (9 km)

 

Prírodná zaujímavosť

 

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Prehliadkový okruh má dĺžku 1370 m, na trase je 860 schodov, pobyt v jaskyni trvá asi 70 min. Teplota v jaskyni sa pohybuje od 5 do 6,3°C. Počas prehliadky jaskyne môže návštevník obdivovať sintrové vodopády, pagodovité stalagmity, jazierka a mnohé ďalšie formy jaskynnej výzdoby. Jedna zo zastávok na prehliadkovej trase je v Hudobnej sieni.

 

Web miesta

 

 

 

Aquacity Poprad

 

Aquacity Poprad (10 km)

 

Aquapark/Kúpalisko

 

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet rovno pod Vysokými Tatrami. V aquaparku nájdete 9 luxusných krytých i vonkajších termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou, 350 vodných atrakcií (tobogány, trysky,večerná Laser show a najväčšie wellness centrum v strednej Európe), kde môžete zrelaxovať a načerpať nové sily.

 

Web miesta

 

Kežmarský zámok

 

Kežmarský zámok (11 km)

 

Hrad/Zámok

 

Kežmarský hrad je pôvodne gotický hrad z prelomu 14. a 15. stor., vznikol na mieste kláštora sv.Alžbety spomínaného už r. 1251. Prvá písomná zmienka o Kežmarskom hrade pochádza z roku 1447, z čias, keď tu bola Jiskrova posádka. Dlhoročnými majiteľmi hradu bola rodina Thököly. Taktiež boli vlastníkmi rodina Lasky a Rueber. Na nádvorí hradu sú základy neskororománskeho kostola z 13. stor. Z 15. stor. pochádzajú gotické prvky niektorých traktov hradu, ktorý bol renesančne, barokovo a klasicisticky upravovaný. Cenným pamiatkovým objektom je ranobaroková kaplnka. Hrad v roku 1787 vyhorel, jeho pamiatková obnova sa začala začiatkom 20. stor.

 

Web miesta

 

Gerlachovský štít (11 km)

 

Hora/Pohorie

 

Gerlachovský štít najvyšší vrch, ktorý patrí medzi najmohutnejšie masívy Tatier, Slovenska a celých Karpát. Nachádza sa v juhovýchodnej rázsoche Zadného Gerlachu, od ktorého ho oddeľuje Gerlachovské sedlo. Z vrcholu pokračuje hrebeň na Kotlový štít, kde sa rozvetvuje a vytvára známy Gerlachovský kotol. Gerlachovský štít je vďaka svojej výške, dostupnosti a krásnej horskej scenérie jedným z najnavštevovanejších vrcholov.

 

 

 

Ski and Sun Bachledova

 

Ski and Sun Bachledova (14 km)

 

Športovisko

 

Rodinné lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. V zime stredisko ponúka výbornú lyžovačku v troch navzájom prepojených dolinách s celosezónnou garanciou snehu. V lete ponúka 5 bike downhillových trás rôznej náročnosti.

 

Web miesta

 

 

 

Strachankovo Family Park

 

Strachankovo Family Park (15 km)

 

Atrakcie pre deti

 

Pod Belianskými Tatrami v obci Ždiar vyrástol nový Family Park Strachankovo. V tomto parku je pre rodiny s deťmi pripravených mnoho dobrodružstiev. Nájdete tam goralskú farmičku so zvieratami, atrakcie a animácie pre deti, adventure golf, e-bike a štvorsedačkovú lanovku.

 

 

 

Chodník korunami stromov

 

Chodník korunami stromov (15 km)

 

Rozhľadňa

 

Užite si vychádzku korunami stromov. Náučný chodník je dlhý 1234m a má mierne stúpanie. Chodník korunami stromov Bachledka je v poradí siedmym projektom nemeckého architekta Josefa Stögera a spoločnosti Erlebnis Akademie AG, ktorá vybudovala už štyri chodníky v Nemecku a dva v Čechách. Chodník je v celej dĺžke bezbariérový a je tak vhodný pre všetkých návštevníkov.

 

Web miesta

 

 

 

Štrbské Pleso

 

Štrbské Pleso (17 km)

 

Vodná plocha

 

Štrbské pleso (1346 m) je suverénne najznámejšie a najnavštevovanejšie tatranské pleso. Jeho názov vyplýva z polohy v historickom Štrbskom chotári. Pleso sa od konca 19. storočia umelo zarybňovalo a v zime pre chladiarenské ciele na ňom lámali ľad. Keďže bol mimoriadne čistý bol oň veľký záujem a dovážali ho napríklad do Budapešti, Berlína a Viedne.

 

 

 

Spider park Tatranská Kotlina (9 km)

 

Park

 

Spider Park sa nachádza v Tatranskej Kotline pod Belianskou jaskyňou. Park poskytuje extrémne prežitie a zaručí vám kompletnú zábavu pre deti i dospelých.

 

 

 

AquaSpa Gánovce

 

AquaSpa Gánovce (13 km)

 

Aquapark/Kúpalisko

 

Vyrazte si do AquaSpa Gánovce. Ide o kúpeľný prameň so sadrovou, zemitou, uhličitou vodou obsahuje prevažne HCO3, Ca, Mg, teplotu má 24,2 C.

 

Veveričí lanový park

 

Veveričí lanový park (17 km)

 

Park

 

Veveričí lanový park má sídlo na Štrbskom Plese. V tomto adrenalínovom parku si na svoje prídu aj “veľké veverice” (dospelí) aj malé veveričky (deti). Trať pre veľké veverice je postavená z 25 lanových prekážok na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.