penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

Prežite nezabudnuteľný Silvester 2018 a uvítanie nového roku, priamo pod Vysokými Tatrami. Ubytovanie na Silvestra Vám opäť ponúkame, spolu s pestrým programom. Sme tu opäť pre Vás s pripraveným programom pre prežitie Vašeho Silvestra 2018-2019. Tatry majú pre Vás ako každý rok pripravenú báječnú lyžovačku v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Len 5 minút cesty autom a ste na najlepšom mieste, určenom pre Vašu prvú lyžovačku, priamo s GOPASSom, ktorý Vám vytvoríme, nabijeme a dostanete do darčeka ešte zľavu naviac.

OD 26.12. do 6.1. začína v Tatrách “Zlatý týždeň”. Ako každý rok, Tatry pre Vás pripravili bohatý program pre všetkých hosti počas posledných dní v roku. Bohatý kultúrny program pre dospelých aj deti, pripravujú každoročne v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Lomnické Sedlo a Skalnaté Pleso,Starý Smokovec – Jakubkova Lúka a Štrbské Pleso. Na všetky lyžiarske centrá naše ubytovacie zariadenie poskytuje zvýhodnenú zľavu pre našich hostí. (Informácie pri nástupe na ubytovanie priamo na recepcii penziónu BADO***)

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

Pri pobytovom balíku má hosť nárok na

 • Ubytovanie našich hostí na 4., 5., 6. nocí
 • Slávnostná Silvestrovská večera
 • Silvestrovskú zábavu formou diskotéky, LIVE DJ
 • Silvestrovský polnočný ohňostroj
 • Novoročný prípitok (šampanské)
 • Lyžovačka počas Silvestrovského pobytu (pri zakúpení skipassu na recepcii, na základe aktuálneho cennika)
 • Wifi a spoločenská miestnosť plná hier pre Vaše deti
 • Sauna a posilňovňa
 • Bar & Lounge RickyCoffee pre veľa strávených chvíľ pri teplých alkoholických  i nealkoholických nápojov

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

Akcia pre našich hostí: Silvestrovský pobyt vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry silvester

Naše ubytovacie zariadenie poskytuje počas zimných dní a večerov:

Lyžovačka na Silvestra

 • 4., 5., 6. dňový skipass
 • Lyžovačka a platný skipass pri zakúpení recepciou pri nástupe na ubytovanie
 • Ski rezort Tatranská Lomnica
 • Ski rezort Štrbské Pleso
 • Ski rezert Starý Smokovec – Jakubková Lúka

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvesterpenzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvesterpenzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach,Vysoké Tatry silvester

V cene pobytu

 • Ubytovanie pre 1 osobu
 • Polopenzia pre 1 osobu
 • Parkovanie pri penzióne na parkovisku stráženom kamerou
 • Wifi pre našich hostí
 • Fľaša vína podľa výberu za pobyt
 • Lyžiareň
 • Vstup do sauny 1x pobyt
 • Vstup do Fitness 1x pobyt

Doplňujúce informácie

 • Termín je možné rezervovať od 26.12.2018 – 8.1.2019.
 • Ak už máte vybraný termín, je potrebné si jeho dostupnosť overiť ešte pred kúpou. Rezervácia pobytu a voľné termíny na tel. +421 903 714 695 alebo e-mailom na info@penzionbado.sk
 • Zrušenie rezervácie je nutné aspoň 14 dní vopred.
 • Pobyt s deťmi (hradí sa na mieste):
  • dieťa do 3,9 rokov zadarmo bez nároku na lôžko a stravu
  • dieťa do 14 rokov -50%
 • Povinné príplatky (hradí sa na mieste):
  • pobytová taxa za 0,5 eur/osoba/noc
 • Ostatné príplatky (hradí sa na mieste):
  • domáci miláčik za 5 eur / noc

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

Rezervujte si Váš Silvestrovský pobyt ešte dnes a príďte si vychutnať Silvestrovský program do Tatier. Rezervácie spravíte na info@penzionbado.sk alebo na +421903714695.

Tešíme sa na Vás..

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

penzion BADO, Zima a Silvester vo Vysokych Tatrach, Vysoké Tatry silvester

Pre toto je vhodné vybrať si lyžovačku počas Silvestra
Odhliadnuc od výnimočnej atmosféry, ktorá prináša lyžovanie na Silvestra, ponúka lyžiarska dovolenka na prelome roka výhodu najmä vďaka sviatkom a školským prázdninám: Silvestrovská dovolenka je ideálna pre rodiny, ktoré musia zvyčajne plánovať dovolenku podľa školských prázdnin. A tiež väčšina zamestnancov už nemá príliš veľa dní dovolenky ku koncu roka, alebo nechcú hneď na začiatku roka využiť veľa dní novej dovolenky a práve pre nich sa hodí lyžovačka cez Silvestra. Tak je možné spojiť dovolenku na horách so silvestrovskou zábavou a oslavami Nového roka s rodinou alebo priateľmi! Ohňostroje v obkolesení snehom pokrytého horského sveta sú nezabudnuteľným zážitkom.
Tieto lyžiarske strediská ponúkajú na Silvestra istotu snehu!
Otázka, ktorú sa lyžiari pýtajú znova a znova: Je počas Silvestra už dostatok snehu v lyžiarskych strediskách? Odpoveď: Samozrejme! Mnoho lyžiarskych stredísk ako napríklad Štrbské Pleso alebo Tatranská Lomnica ponúkajú optimálne podmienky na lyžovanie počas Silvestra. So skipasom Gopass máte na výber dostatočné množstvo zjazdoviek a stredísk.
Aké aktivity a akcie si pre vás prichystali lyžiarske strediská?
Mnoho miest v lyžiarskych strediskách ponúka hosťom na Silvestra rôzne aktivity, akcie a samozrejme početné silvestrovské párty. Tak napríklad kto chce Silvester stráviť o niečo pokojnejšie potom na vás čakajú rôzne silvestrovské koncerty, okázalé lyžiarske show s veľkým ohňostrojov. Kto to chce počas Silvestra naozaj roztočiť pre toho tu je aj veľa možností párty so živou hudbou a ohňostrojom v centre mesta. Pre tých športovejšie založených sa každoročne v Garmisch-Partenkirchene koná tradičný novoročný skok na lyžiach na “Olympiaschanze”.
Na čo je dôležité dbať pri lyžiarskej dovolenke počas Silvestra?
Lyžiarska dovolenka počas Silvestra je u mnohých lyžiarov veľmi obľúbená a preto by ste si mali čo najskôr zaistiť tú najlepšiu silvestrovskú ponuku. Pokiaľ čakáte na Last-Minute ponuky, síce natrafíte na cenovú bombu ale v takomto prípade by nemali byť rozhodujúcim faktorom stredisko alebo ubytovanie. Pre akú variantu sa rozhodnete, to už je na vás. Pri príjazde počas Silvestra je potrebné počítať s tým, že ulice a diaľnice v smere do Álp sú počas prázdnin spravidla veľmi plné a preto by ste mali vyraziť o to skôr ak cestujete autom. Okrem obvyklej batožiny pre vašu lyžiarsku dovolenku počas Silvestra platí: nezabudnite na silvestrovskú pyrotechniku!

Tipy, čo robiť v okolí

Tricklandia

Tricklandia (4 km)

Atrakcie pre deti

Tricklandia vás vezme do nového sveta, sveta plného úžasu, ktorý vás bude fascinovať ešte dlho potom, ako z Tricklandie vyjdete von.

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Ide o hru medzi umelcom a návštevníkom.

Web miesta

Lomnický štít

Lomnický štít (7 km)

Hora/Pohorie

Lomnický štít taktiež jeden z najznámejších štítov Tatier. Dávnejšie bol dlho považovaný za najvyšší štít Vysokých Tatier. V súčasnosti je považovaný za tretí najvyššívrchTatier.

Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa (9 km)

Prírodná zaujímavosť

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Prehliadkový okruh má dĺžku 1370 m, na trase je 860 schodov, pobyt v jaskyni trvá asi 70 min. Teplota v jaskyni sa pohybuje od 5 do 6,3°C. Počas prehliadky jaskyne môže návštevník obdivovať sintrové vodopády, pagodovité stalagmity, jazierka a mnohé ďalšie formy jaskynnej výzdoby. Jedna zo zastávok na prehliadkovej trase je v Hudobnej sieni.

Web miesta

Aquacity Poprad

Aquacity Poprad (10 km)
Aquapark/Kúpalisko

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet rovno pod Vysokými Tatrami. V aquaparku nájdete 9 luxusných krytých i vonkajších termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou, 350 vodných atrakcií (tobogány, trysky,večerná Laser show a najväčšie wellness centrum v strednej Európe), kde môžete zrelaxovať a načerpať nové sily.

Web miesta

Kežmarský zámok

Kežmarský zámok (11 km)
Hrad/Zámok

Kežmarský hrad je pôvodne gotický hrad z prelomu 14. a 15. stor., vznikol na mieste kláštora sv.Alžbety spomínaného už r. 1251. Prvá písomná zmienka o Kežmarskom hrade pochádza z roku 1447, z čias, keď tu bola Jiskrova posádka. Dlhoročnými majiteľmi hradu bola rodina Thököly. Taktiež boli vlastníkmi rodina Lasky a Rueber. Na nádvorí hradu sú základy neskororománskeho kostola z 13. stor. Z 15. stor. pochádzajú gotické prvky niektorých traktov hradu, ktorý bol renesančne, barokovo a klasicisticky upravovaný. Cenným pamiatkovým objektom je ranobaroková kaplnka. Hrad v roku 1787 vyhorel, jeho pamiatková obnova sa začala začiatkom 20. stor.

Web miesta

Gerlachovský štít (11 km)

Hora/Pohorie

Gerlachovský štít najvyšší vrch, ktorý patrí medzi najmohutnejšie masívy Tatier, Slovenska a celých Karpát. Nachádza sa v juhovýchodnej rázsoche Zadného Gerlachu, od ktorého ho oddeľuje Gerlachovské sedlo. Z vrcholu pokračuje hrebeň na Kotlový štít, kde sa rozvetvuje a vytvára známy Gerlachovský kotol. Gerlachovský štít je vďaka svojej výške, dostupnosti a krásnej horskej scenérie jedným z najnavštevovanejších vrcholov.

Ski and Sun Bachledova

Ski and Sun Bachledova (14 km)
Športovisko

Rodinné lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. V zime stredisko ponúka výbornú lyžovačku v troch navzájom prepojených dolinách s celosezónnou garanciou snehu. V lete ponúka 5 bike downhillových trás rôznej náročnosti.

Web miesta

Strachankovo Family Park

Strachankovo Family Park (15 km)
Atrakcie pre deti

Pod Belianskými Tatrami v obci Ždiar vyrástol nový Family Park Strachankovo. V tomto parku je pre rodiny s deťmi pripravených mnoho dobrodružstiev. Nájdete tam goralskú farmičku so zvieratami, atrakcie a animácie pre deti, adventure golf, e-bike a štvorsedačkovú lanovku.

Chodník korunami stromov

Chodník korunami stromov (15 km)
Rozhľadňa

Užite si vychádzku korunami stromov. Náučný chodník je dlhý 1234m a má mierne stúpanie. Chodník korunami stromov Bachledka je v poradí siedmym projektom nemeckého architekta Josefa Stögera a spoločnosti Erlebnis Akademie AG, ktorá vybudovala už štyri chodníky v Nemecku a dva v Čechách. Chodník je v celej dĺžke bezbariérový a je tak vhodný pre všetkých návštevníkov.

Web miesta

Štrbské Pleso

Štrbské Pleso (17 km)
Vodná plocha

Štrbské pleso (1346 m) je suverénne najznámejšie a najnavštevovanejšie tatranské pleso. Jeho názov vyplýva z polohy v historickom Štrbskom chotári. Pleso sa od konca 19. storočia umelo zarybňovalo a v zime pre chladiarenské ciele na ňom lámali ľad. Keďže bol mimoriadne čistý bol oň veľký záujem a dovážali ho napríklad do Budapešti, Berlína a Viedne.

Spider park Tatranská Kotlina (9 km)
Park

Spider Park sa nachádza v Tatranskej Kotline pod Belianskou jaskyňou. Park poskytuje extrémne prežitie a zaručí vám kompletnú zábavu pre deti i dospelých.

AquaSpa Gánovce

AquaSpa Gánovce (13 km)
Aquapark/Kúpalisko

Vyrazte si do AquaSpa Gánovce. Ide o kúpeľný prameň so sadrovou, zemitou, uhličitou vodou obsahuje prevažne HCO3, Ca, Mg, teplotu má 24,2 C.

Veveričí lanový park

Veveričí lanový park (17 km)
Park

Veveričí lanový park má sídlo na Štrbskom Plese. V tomto adrenalínovom parku si na svoje prídu aj “veľké veverice” (dospelí) aj malé veveričky (deti). Trať pre veľké veverice je postavená z 25 lanových prekážok na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.