Video o penzióne BADO

Dovolenka Vašich snov v Tatrách

Penzión BAĎO *** bol postavený v roku 2003 v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Stará Lesná, na úpätí Vysokých Tatier priamo pod lyžiarskym strediskom Tatranská Lomnica.

V našom ubytovacom zariadení hotelového typu spájame kvalitné hotelové služby s osobným prístupom, založeným na slovanskej pohostinnosti. Naše zariadenie je umiestnené v podtatranskej oblasti Vysokých Tatier, priamo pod Lomnickým štítom.

Poloha penziónu je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých a Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň. Taktiež svojimi výhodnými cenami je vhodný pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy, pobyty seniorov, vzdelávanie a pracovné stretnutia.

Celoročne ponúkame výhodné akciové pobytové balíčky. Pre rodiny s deťmi sme pripravili cenovo výhodný pobyt pre dieťa do 7 rokov ZADARMO. Príďte si oddýchnuť do Vysokých Tatier – pripravili sme pre Vás aj ďalší výhodný pobyt “Relax v Tatrách”,  ktorého výhody môžete využívať už pri pobyte nad 2 noci. Viac o hotelových akciách sa dočítate na podstránke “Akciové pobyty”.

Firmám ponúkame možnosť usporiadať v priestoroch hotela rôzne firemné akcie, školenia za výhodné ceny. Priestory hotela sú Vám samozrejme k dispozícii aj na rôzne spoločenské a rodinné podujatia.

 

Ponúkame

Ubytovanie

Stravovanie

Relax

Areál

Konferenčné priestory