Ubytovanie v izbách v našich Tatrách a Hory ako na dlani:

Vitajte v našom malebnom penzióne BADO ***, priamo pod tatranskými štítmi vo Vysokých Tatrách, necelých 3,5km od Tatranskej Lomnice.

Ubytujte sa mimo ruchu okolitých miest, zaspávajte pri šepote tatranských lesov a prebúdzajte sa s výhľadom na Malú a Veľkú Studenovodskú dolinu i Lomnický štít alebo na okolitú tatranskú krajinu.

Izba obsahuje dvojposteľovú manželskú posteľ (možnosť rozdeliť na dve samostatné postele), kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén (na vyžiadanie na recepcii), televízor so satelitným príjmom, bezplatné pripojenie na internet. Všetky izby v našom ubytovacom zariadení sú nefajčiarske. Každá izba obsahuje úložný priestor pre odloženie lyží či bicyklov.

Pre milovníkov turistiky a hôr ponúkame komfortné ubytovanie v dvadsiatich jednoduchých a prakticky zariadených izbách. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Rozloha niektorých izieb umožňuje ubytovanie aj osôb na prístelke.

Spomedzi penziónov v našom okolí je penzión BADO *** zárukou komfortu pre klientov aj vďaka samostatným sociálnym zariadeniam a sprchovému kútu, ktoré sú súčasťou každej izby. Niektoré izby ponúkajú výhľad z balkóna.

K ubytovaniu si môžete doobjednať chutné večere podávané formou servírovaného dvojchodového menu v našej Reštaurácii. Večeru podávame od 18:00 – 18:30 každý deň, počas celého Vášho pobytu.

Kapacita izieb penzión Bado:

Naše ubytovacie zariadenie disponuje počtom 20 dvojlôžkových izieb, pričom každá izba je navyše vybavená prístelkou. Celková kapacita penziónu je 60 hostí. Samozrejme k dispozícii máme navyše samostatne stojaci apartmán, ktorý je súčasťou areálu nášho rezortu. Kapacita apartmánu je 5 lôžok + prístelka.

Čo môže byť krajšie ako tráviť voľné chvíle s rodinkou? Užívajte si spoločné zážitky, oddychujte v náruči našich hôr a posilnite rodinné puto. Veď najkrajšie spomienky si odnesiete zo spoločnej dovolenky v Tatrách.

Tipy na rodinné výlety:

  • vydajte sa Tatranského prírodopiseckého múzea
  • doprajte si výlet lanovkou na Lomnický Štít
  • ochutnajte špeciálne dezerty a koláče v našej rodinnej kaviarni RICKY COFFEE
  • zabavte sa v Aquapark Poprad,  Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová a užívajte si vodné atrakcie
  • vyberte sa s detičkami na prechádzku do Tatranskej Lomnica a prehĺbte v nich vzťah k horám i prírode

Zabudnite na všetky problémy a vychutnávajte si spolu romantiku v náručí hôr. Spravte pre seba niečo výnimočné, potešte partnera a darujte mu predĺžený wellness víkend. Relaxujte spolu a užívajte si jedinečné prostredie plné romantiky.

Tipy na romantické výlety:

  • Plavte sa spolu v člne po pokojnej hladine jazierka na Štrbskom Plese
  • Vyberte sa na romantickú večeru v Humne a pozorujte spolu západ slnka
  • Vyberte sa na ľahšiu túru a navštívte Múzeum Tatranskej prírody
  • Využite posledné teplé dni a spravte si piknik vo dvojici na vrchole Skalnatého Plesa

 

Aj tento rok, avšak v novom vylepšenom formáte,čakajú rodiny s deťmi nevšedné dobrodružstvá vďaka eko – friendly projektu Tatranská divočina. Opäť o čosi zaujímavejšia, opäť o čosi dobrodružnejšia, avšak stále plná napínavých etáp po celých Tatrách.

Deti zábavno – edukatívnou formou spoznajú najkrajšie a najzaujímavejšie miesta Tatier. Naši 4 zvierací kamaráti – svišť Jurko, orol Karol, medveď Kubo a kamzík Pirin budú Vašimi sprievodcami a zároveň pomocníkmi.

Tento rok je pripravených 7 dobrodružných etáp a novinkou je 5 úloh na voľný čas s názvom „Zahraj sa“. Brožúra plná napínavých príbehov, zábavy a dobrodružstiev spríjemní chvíle v Tatrách nie len deťom ale i rodičom. Okrem zážitkov môžete získať aj skvelé ceny.

Čaká Ťa 7 zaujímavých, záhadných a náučných etáp Tatranskej divočiny:

1. PALACINKOVÉ DOBRODRUŽSTVO MEDVEĎA KUBA, Tatranská Lomnica – okolie Apres ski baru

Všetky zvieratká sú od nepamäti veľkí jedáci. Všetky dobre vedia, že tie najlepšie palacinky v Tatrách sú práve v Apres ski bare. Vybrali sa tam teda za ich obľúbenou dobrotou. Ako tak maškrtili, chuť palaciniek ich úplne opantala a zvieratká zablúdili. Ak sa poriadne poobzeráš, nájdeš ich a čo to sa o nich podozvedáš. Uvidíš, čím sa tatranské zvieratká líšia, no tvojou úlohou bude zistiť, čo majú spoločné.

2. PRÍBEH O ORLOVI, Lomnické sedlo

Lomnické sedlo ukrýva príbeh o tom, ako orol stretol hada. Ak si tento príbeh prečítaš, určite sa niečo múdre priučíš. Nebude to však také ľahké! Najprv sa prejdi z údolnej stanice lanovky na Lomnické sedlo až k Veľkej Lomnickej veži. Po ceste maj oči otvorené a hľadaj tabuľky s otázkami, ktorých správne riešenie ti odhalí šifru. V Lomnickom sedle je tiež ukryté tajomné koleso pravdy. Ak správne vložíš získanú šifru, koleso ti skompletizuje príbeh a ty sa dozvieš ako stretnutie orla a hada dopadlo

3. STRATENÝ LIST KAMZÍKA PIRINA, Skalnaté pleso

Náš nezbedný kamzík Pirin niesol vo vrecku dôležitú správu. Ako bežal okolo Skalnatého plesa, list mu vypadol a silný vietor ho roztrhal na niekoľko malých kúskov. Jediný, kto videl kam kúsky papiera letia bol orol Karol. Keďže Karol je starý vojnový veterán,  zaznamenal všetky miesta kam kúsky listu dopadli pomocou GPS súradníc. Chceš vedieť ako správu niesol Pirin? Vyber sa na Skalnaté pleso, zadaj polohu roztratených častí listu do navigácie a pomôž ich kamzíkovi nájsť a poskladať.

4. STRETNUTIE S TATRANSKÝMI KAMARÁTMI, Skalnaté pleso – Kamzíkovo

Tatranské zvieratká vymýšľajú každý deň nové a nové huncútstva. Jedného dňa sa rozhodli zahrať na schovávačku. Poskrývali sa v novom detskom parku Kamzíkovo na Skalnatom plese. Ak ich všetky nájdeš a správne zapíšeš do tajničky podľa indícií, určite rozlúštiš hľadané slovo tejto „skrývačkovej“ etapy.

5. PRÍBEH O TOM, AKO OROL KAROL CHCEL BYŤ KRÁĽOM, Hrebienok

Čo je svet svetom, zvieratká z Javorovej doliny odjakživa nažívali spolu v pokoji a v dobrom susedstve. Ako to už býva, občas sa síce poškriepili pre nejakú taľafatku, no zakaždým si nezhody medzi sebou vyriešili. Lakomca potrestali, lenivého vysmiali a nepolepšiteľného nespratníka jednoducho vyhnali von z doliny, len sa tak za ním zaprášilo.Raz kohosi napadlo, že by bolo vari najlepšie, keby spomedzi seba vybrali jedného, ktorý by všetky spory spravodlivo rozsúdil a toho by musel každý na slovo poslúchať. Chceš vedieť ako povesť pokračuje a rozlúštiť túto etapu. Prejdi sa z Hrebienka k Vodopádom Studeného potoka a pozorne sleduj indície

6. NÁVŠTEVA Z TATRANSKÝCH LESOV, Hrebienok – Skalnaté pleso

Prechádzka magistrálou medzi Skalnatým plesom a Vodopádmi Studeného potoka patrí medzi najkrajšie túry v Tatrách. Vedia to aj naši štyria zvierací kamaráti. Aby sa však nenudili pozvali so sebou na prechádzku ďalšieho obyvateľa Tatier. Chceš vedieť kto šiel s nimi? Absolvuj danú trasu aj ty a stretni sa so zvieratkami. Každé z nich ti čo to o ňom prezradí. Na konci určite zistíš kto to je.

Naše zariadenie v správe IT.