Vírivka v exterieri

Objavte to, čo staroveké kultúry vedeli už pred tisícročiami – ponorenie sa do horúcej vody môže byť prospešné pre telo, myseľ a ducha. Okrem poskytovania relaxačnej vodoliečby, vírivé bazény prinášajú mnoho zdravotných výhod, obzvlášť pre ľudí trpiacich artritídou, cukrovkou a nedostatkom spánku. Či už je to odpočinutie od každodenných problémov, alebo úľava uboleným svalom a kĺbom po športe či námahe, vírivka môže pomôcť svojmu používateľovi, aby sa cítil lepšie – a to doslova.

Vírivý bazén je ideálnym pre jedného, dvoch používateľov. Ležadlo disponuje tryskami pre váš chrbát, pre váš krk, ramená a pre vaše nohy, takže môžete relaxovať vo veľkom štýle.

Vírivka je 2-miestna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fínska sauna v interiery

Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke. Saunovanie sa neodporúča ľuďom s vysokým krvným tlakom, s kožnými a respiračnými chorobami, so srdcovými ťažkosťami, s nádchou, chrípkou, alergikom.

Sauna je 2-miestna.