Bez korony, bez ďalších ľudí, rezervácie pre našich hostí

V jednej z najkrajších dolín Tatier objavíte útulnú chatu Riso. Obec Stará Lesná, v ktorej sa naše ubytovanie nachádza, je obľúbeným miestom trávenie letnej rodinnej dovolenky. Tatranské stredisko Tatranská Lomnica ponúka športové vyžitie začiatočníkom ale aj pokročilým turistom. Počas horúcich letných mesiacov môžete navštíviť blízke kúpalisko Aquacity Poprad či termálne kúpaliská Vrbov a Kežmarok.

Ubytovanie v Starej Lesnej vyhľadávajú aj milovníci horskej turistiky, ktorí ocenia výbornú polohu chaty Riso. Prechádzky a túry do okolitej prírody národného parku Vysoké Tatry začnete priamo pri chate.

Galéria chatka v Tatrách:

Chatka Vysoke Tatry pohlad zpredu

Chatka Vysoke Tatry pohlad zpredu

Chatka Vysoke Tatry pohľad záhrada

Chatka Vysoke Tatry pohľad záhrada

Chatka Vysoke Tatry pohľad dvor

Chatka Vysoke Tatry pohľad dvor

Chatka Vysoke Tatry pohľad ohnisko

Chatka Vysoke Tatry pohľad ohnisko

Okolie chatky:

Z obce Stará Lesná je výborná dostupnosť aj k ďalším atrakciám ako Spišský, Kežmarský či Staroľubovniansky hrad,  strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Hrebienok, Belianskej jaskyne.

Skvelá poloha chaty, možnosť využitia veľkej záhrady, že od chaty nebudete musieť chodiť. Ale ak by ste si predsa chceli dopriať aktívnu dovolenku, okolie Vám ponúka mnoho možností. Len 3km od nás je lyžiarska a turistická lanovka strediska Tatranská Lomnica, Ski & bike park. Svoj voľný čas môžete tráviť večernými prechádzkami, horskou turistikou, cyklistikou, hubárčením, chytaním rýb v blízkej vodnej nádrži Vrbov alebo v zimnom období využijete širokú ponuku zimných športov. Rodiny s deťmi si urobia výlety do skanzenu Podolínec. Nebudete to mať ani ďaleko do aquaparkov Vodný svet v Vrbov alebo Aquacity Poprad.

Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a až 3 parkovacie miesta pred objektom. Postaráme sa aj o uskladnenie Vašich bicyklov.

Kapacita zariadenia:

4 + 1

Výbava:

 • plne vybavená kuchyňa
 • TV
 • WIFI bezplatne
 • chladnička
 • WC plus sprcha
 • vonkajšie ohnisko
 • vnútorný krb
 • drevo v cene pobytu
 • parkovanie ohradené v záhrade
 • 2x oddelené spálne

 

Termín pre možné rezervácie:

15.05. – 15.10.

*minimálny pobyt 1 týždeň /6 nocí/

Cenník:

15.05. – 15.06. – 65,- EUR / noc / chatka

16.06. – 31.08. – 75,- EUR / noc / chatka

01.09. – 30.09. – 65,- EUR / noc / chatka

*pri obsadení chatky minimálne dvoma osobami, maximálne 5 osobami.

Zľavy:

 1. pre deti do 7 rokov -50%
 2. zľava 10% pri tyždňovom pobyte

Rezervujte si svoj pobyt tu.

CHECK-IN

Hostia sa môžu ubytovať denne v čase od 14:00 do 18:00. V prípade záujmu o neskorý príchod (po 18:00), prosíme, kontaktujte recepciu penziónu BADO vopred. Pri príchode je potrebné uhradiť doplatok za ubytovanie, miestnu daň a vratnú kauciu vo výške 30 EUR. Vratná kaucia musí byť uhradená v hotovosti (EUR). Aktuálne ceny miestnej pobytovej dane a doplnkových služieb nájdete v cenníku.

 

CHECK-OUT

Neradi Vás vidíme odchádzať, ale v deň odchodu prosíme všetkých hostí o check-out od 07.00 hod do 10.00 hod. V prípade, ak máte záujem o neskorý check-out, prosíme, informujte recepciu penziónu BADO vopred, minimálne deň vopred. Neskorý check-out môže byť spoplatnený podľa aktuálneho cenníka.

 

FAJČENIE

Všetky vnútorné priestory ubytovanie Chatky, rovnako ako vnútorné priestory recepcie a reštaurácie penziónu BADO sú prísne nefajčiarske. Prosíme hostí, aby rešpektovali toto rozhodnutie. Pokiaľ ste zvyknutý fajčiť, prosíme, urobte tak vo vonkajších priestoroch rezortu. V prípade neakceptovania zákazu fajčenia si spoločnosti BADO s.r.o. vymedzuje právo uložiť hosťom pokutu vo výške 200 EUR.