Ubytovanie v Tatrách a Hory ako na dlani:

Vitajte v našom malebnom penzióne BADO ***, priamo pod tatranskými štítmi vo Vysokých Tatrách, necelých 1,5km od Tatranskej Lomnice.

Ubytujte sa mimo ruchu okolitých miest, zaspávajte pri šepote tatranských lesov a prebúdzajte sa s výhľadom na Malú a Veľkú Studenovodskú dolinu i Lomnický štít alebo na okolitú tatranskú krajinu.

Izba obsahuje dvojposteľovú manželskú posteľ (možnosť rozdeliť na dve samostatné postele), kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, televízor so satelitným príjmom, bezplatné pripojenie na internet. Všetky izby v našom ubytovacom zariadení sú nefajčiarske. Každá izba obsahuje úložný priestor pre odloženie lyží či bicyklov.

Pre milovníkov turistiky a hôr ponúkame komfortné ubytovanie v dvadsiatich jednoduchých a prakticky zariadených izbách. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Rozloha niektorých izieb umožňuje ubytovanie aj osôb na prístelke.

Spomedzi penziónov v našom okolí je penzión BADO *** zárukou komfortu pre klientov aj vďaka samostatným sociálnym zariadeniam a sprchovému kútu, ktoré sú súčasťou každej izby. Niektoré izby ponúkajú výhľad z balkóna.

K ubytovaniu si môžete doobjednať chutné večere podávané formou servírovaného dvojchodového menu v našej Reštaurácii. Večeru podávame od 18:00 – 18:30 každý deň, počas celého Vášho pobytu.

Kapacita penziónu

Naše ubytovacie zariadenie disponuje počtom 20 dvojlôžkových izieb, pričom každá izba je navyše vybavená prístelkou. Celková kapacita penziónu je 60 hostí. Samozrejme k dispozícii máme navyše samostatne stojaci apartmán, ktorý je súčasťou areálu nášho rezortu. Kapacita apartmánu je 5 lôžok + prístelka.