Lyžovačka s Vašimi deťmi

Prežite Vy a Vaše deti nádhernú lyžovačku vo Vysokých Tatrách. Priamo pod Lomnickým štítom prežite Vašu 2018 lyžovačku. Naše zariadenie Vám ponúka ubytovacie a stravovacie služby ako aj lyžiarske centrá Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica. Naše ubytovacie zariadenie Vám ponúka ubytovacie a stravovacie služby priamo 5min od lyžiarskeho centra autom. Skibus premáva každý deň smer Tatranská Lomnica – Stará Lesná.

Čítať viac

Lyžiarska sezóna 2018 – Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso

Naše ubytovacie zariadenie aj v sezóne 2018 ponúka najlepšie lyžiarske balíčky pre našich hostí. Dopytujte sa na naše lyžiarske balíčky a prežite neopakovateľné zážitky priamo v lyžiarskych centrách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso.

Čítať viac

Už žiadna rada na kase

Zakúpte si u nás 4. 5. 6. dňový pobyt spolu s našim s lacneným SKIPASom. Využite našu zľavu a lyžujte vo svetových lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Naše ubytovacie zariadenie penzión BADO*** Vám ponúka nezabudnuteľný lyžiarsky zážitok pre Vás a Vašich blízkych. Pre deti máme zľavu 50% na ubytovaní a stravovaní.

Silvestrovský pobyt 2017/18

Prežite tento rok Silvester 2017/18 v našom ubytovacom penzión BADO***  zariadení, priamo pod Lomnickým Štítom. V malebnom prostredí Vysokých Tatier. Naše ubytovacie zariadenie Vám ponúka ako každý rok, zážitok zo silvestrovskej noci. Máme pre Vás pripraveného slávnostné večere, prípitok, LIVE DJ, ohňostroj ako aj ďalšie možnosti zakúpiť si zlacnený skipass pre možnosť lyžovať vo svetových centrách Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso a Štrbské Pleso.

Čítať viac